Kontakt oss

Sentralbord:

Telefon: +46 927 775 05
E-mail:   post@jaxal.se

_________________________________________________
Salg Norge/ Danmark

Johanna Huhtasaari

Johanna

Salg Kåper / tilhengerlokk
nyprodukter/delproduksjon.
Direkt:+46 927 68 50 23
Mobil: +46 72 601 00 63
E-mail:  johanna@jaxal.se

 

_________________________________________________
Ledning

Ida Hjort-Rova
Verkställande Direktør

Ida

Telefon: +46 927 775 05
Mobil: +46 733 39 60
Mail: ida@jaxal.se

 

_________________________________________________

Hvem treffer du på kontoret

 

Tiina Lempeä

Tiina
Sentralbord, kundereskontro, transport
Direkt nr: +46 927 685 026
E-mail: tiina@jaxal.se

 

Elin Eriksson

Elin
Bokföring, löner och administration
Direkt nr. +46 927 685 025
E-mail: elin@jaxal.se

 

Johanna Huhtasaari

Johanna
Produktionsledning, inköp, försäljning Norge
Direkt nr. +46 72 601 00 63
E-mail: johanna@jaxal.se

 

Fredrik Töyrä

Fredrik
Produktutveckling/ Cad
E-mail: fredrik@jaxal.se

 

_________________________________________________
Salg Sverige 

Andreas Jakobsson

Andreas

Mobil: +46 72 209 95 55
E-mail:andreas@jaxal.se

 

Salg Finland/ Baltikum

Timo Jaako

Timo

Mobil: + 358 40 722 00 94
E-mail: timo@jaxal.se

 

Salg Russland

Andrei Nässi

Andrei

Mobil: +358 41 548 18 32
E-mail: andrei@jaxal.se

 

 

Kontakt