Kontakt oss

Sentralbord:

Telefon: +46 927 775 05
E-mail:   post@jaxal.se

_________________________________________________
Salg Norge/ Danmark

Kjell Steinsvik

Kjell

Salg Kåper / tilhengerlokk
Mobil: +47 91 58 50 55
E-mail: kjell@jaxal.no

 

Stig Bjørnsvik

Stig

Salg nyprodukter/delproduksjon.
Mobil:+47 92 21 68 86
E-mail:  stig@jaxal.se

 

_________________________________________________
Ledning

Håkan Jakobsson
Verkställande Direktør

Håkan

Delägare
Mobil:+46 70 373 00 57
Direkt nr:+46 927 685 021
E-mail:hakan@jaxal.se


Geir Gangåssæter
Markedskoordinator 

Geir

Delägare
Mobil:+47 913 100 01
E-mail:geir@carant.no

_________________________________________________
Hvem treffer du på kontoret:

Aira Malmström

Aira

Regnskap og ökonomi
Direkt nr.+46 927 685 025
E-mail:  aira@jaxal.se

 

Tiina Lempeä

Tiina
Sentralbord, kundereskontro, transport
Direkt nr: +46 927 685 026
E-mail: tiina@jaxal.se

 

Elin Eriksson

Elin
Produktionsplanering/ Cad
(Mammaledig till Januar 2018)

 

Johanna Huhtasaari

Johanna
Produktionsplanering
Direkt nr. +46 927 685 023
E-mail: johanna@jaxal.se

 

Ida Hjort-Rova

Ida

Personal og produksjonsansvarlig
Direkt nr. +46 927 685 024
E-mail:  ida@jaxal.se

 

Fredrik Töyrä

Fredrik
Produktutveckling/ Cad
E-mail: fredrik@jaxal.se

 

_________________________________________________
Salg Sverige 

Andreas Jakobsson

Andreas

Mobil: +46 72 209 95 55
E-mail:andreas@jaxal.se

 

Salg Finland/ Baltikum

Timo Jaako

Timo

Mobil: + 358 40 722 00 94
E-mail: timo@jaxal.se

 

Salg Russland

Andrei Nässi

Andrei

Mobil: +358 41 548 18 32
E-mail: andrei@jaxal.se

 

 

Kontakt

 

Jaxal_vepa_no_20111121 rgb